Strona głowna  /  Aktualności  /
data dodania: 2020-11-08 16:39:44

Blokada drzwi, odbojnik - liść klonu, pomarańczowy - Opinie i ceny na  Ceneo.pl

W tym roku jesień znów zachwyciła nas swoimi darami. Przedszkolaki Stokrotki cały wrzesień i październik zbierały kasztany, żołędzie oraz listki z wielką wrażliwością oglądając każdy okaz. Swoje doświadczenia przekuły w formę plastyczną, biorąc licznie udział w konkursie pt. Jesienna mandala.

Warto wiedzieć, że tworzenie mandali  pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji, rozwija kreatywność i sprawność manualną u dzieci, a także kształtuje zdolność dzieci do dostrzegania regularności rytmicznych, co jest istotne w nauce matematyki.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu, a było ich 28, zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem i dbałością o detale. Różnorodność kompozycji, formatów oraz zastosowanych materiałów przyprawiła komisję o zawrót głowy i postawiła ją przed niezwykle trudnymi wyborami.

Z tego powodu jury, w skład którego weszły: Dalia K. z grupy Pszczółki (przewodnicząca jury), Pani Dyrektor Aneta Dziewońska, Pani Agnieszka Walczyk oraz Pani Joanna Średniawa postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: Samuel i Aron Zapałowiczowie z grupy IV

II miejsce: Milena Paprocka z grupy VI

III miejsce: Kamil Kowalski z grupy VI oraz Zuzia Springer z grupy III

Wyróżnienia: Pola Kaczor (gr VI), Maja Kubowicz (gr V), Aniela Siemieńska (gr III), Nikola Śliwińska (gr V), Gucio Soswa (gr III), Nikola Korzonkiewicz (gr V), Alex Pasiut (gr III), Asia Jaworska (gr III), Karol Piorun (gr VI), Maja Bruc (gr III), Matylda Chruścik (gr III), Mikołaj Chruścik (gr VI), Aurora Bzura (gr VI), Krzysiu Janik (gr VI), Łucja Letkiewicz (gr VI), Emilia Pisarczyk (gr VI), Agatka Kowalczyk (gr VI), Antoni Leyko (gr III), Błażej Kowalczyk (gr I), Gabrysia Strzelczyk (gr II),  Liliana Krzyszkowska (gr V), Emilka Król (gr II), Mikołaj Urych (gr IV), Ania Samoter ( gr IV).

Na laureatów i uczestników konkursu czekają już dyplomy oraz nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.