Gwiazdeczki i Motylki na Ranczo Artemida

rok temu

13 X przedszkolaki uczestniczyły w fantastycznej przygodzie, w której w roli głównej była przyroda?Ekologiczne warsztaty zapoznały dzieci z przygotowaniem tejże do zimowego snu oraz codziennych zwyczajów wiejskiej zagrody. Wykopki ziemniaków, jesienny zbiór warzyw oraz proces ich przechowywania i obróbki w wyjątkowy sposób przybliżyła nam pani Jadwiga. Pieczony ziemniak smakował doskonale. Konik Emos ugościł nas w swojej stajni i tyle ciekawych rzeczymogliśmy się o nim dowiedzieć, Natalia i Maks przewieźli nas na swoim grzbiecie, Zefir raźno ciągnął bryczkę a osiołek Lola z apetytem pałaszowała z naszych rączek marchewki.. Mogliśmy też samemu wydoić krówkę Mućkę, która z wielka cierpliwością dała nam duuuużo mleka?