ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE

Pszczółki wiedzą, co to bezpieczeństwo!

Chłopcy z grupy Pszczółki: Mateusz, Antoś oraz Igor wzięli udział w konkursie pt. KAŻDY PRZEDSZKOLAK O TYM WIE, ŻE BEZPIECZEŃSTWO TO WAŻNA RZECZ! Organizatorami konkursu były: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Samorządowe Przedszkole nr 177. Nasi chłopcy rozwiązali wiele zadań i zagadek, wykazując się przy tym dużą wiedzą. Gratulujemy!

Zagraj w zielone

Reprezentanci naszego przedszkola w składzie: Antoś i Igor z Pszczółek oraz Błażej i Wojtuś z Biedronek uczestniczyli w XIII Mistrzejowickim Turnieju Ekologicznym pt. ZAGRAJ W ZIELONE. Tym razem organizatorzy konkursu chcieli się dowiedzieć, co przedszkolaki wiedzą o ochronie wody. Nasi chłopcy wspaniale rozwiązali wszystkie zadania i zagadki. Uznanie zyskał również plakat wykonany w przedszkolu przez obie grupy starszaków. Dziękujemy chłopakom za zdobycie I miejsca i godne reprezentowanie Stokrotki. Gratulujemy!

Mali ratownicy

Przedszkolaki ze wszystkich grup poznały zasady udzielania pierwszej pomocy! Podczas warsztatów pt. Mały ratownik miały okazję opatrywać rany, używać koca termicznego, a nawet przeprowadzać resuscytację. Dzieci nauczyły się również wzywania pomocy dzwoniąc na numery alarmowe 112 oraz 999.

Starszaki w szkole

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 85 nasze najstarsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do świata uczniów. Swoją podróż rozpoczęły od obejrzenia muzycznego przedstawienia przygotowanego przez uczennice klas 3, następnie rozwiązały zagadki o zwierzątkach, a na końcu zwiedziły szkolne sale, świetlicę i salę gimnastyczną.

Konkurs warzywno-owocowy

Nasze przedszkolaki przygotowały piękne i pomysłowe plakaty promujące jedzenie warzyw i owoców. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Gratulujemy młodym artystom!

Hej kolęda, kolęda!

Nasze przedszkolaki z grupy Gwiazdeczki wystąpiły w ósmej edycji Przeglądu Przedszkoli Dzielnicy XV MISTRZEJOWICE  pod hasłem "Hej kolęda, kolęda". Gratulujemy wspaniałego występu!

Pszczółki robią sok

Dzieci z grupy Pszczółki samodzielnie wykonały przepyszny, zdrowy, świeżo wyciskany sok marchwiowo-jabłkowy. Warsztaty przeprowadziła mamusia Marko, Pani Olena, która z pozostałych marchewek upiekła wspaniałe ciasto. Pszczółki po degustacji soku i ciasta marchewkowego jednogłośnie orzekły - było pysznie!!! Dziękujemy Super Mamie!

Bal karnawałowy

Karnawałowe tańce i zabawy na Stokrotkowym balu przebierańców. Piękne stroje i jeszcze piękniejsze uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków mówią same za siebie - było super!

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu - święto wszystkich Babć i Dziadków. Nasze przedszkolaki przygotowały z tej okazji pełne humoru i wzruszeń programy artystyczne, w których śpiew mieszał się z tańcem i recytacją. Nie mogło również zabraknąć własnoręcznie wykonanych prezentów i wspólnych spotkań ze słodkim poczęstunkiem. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne. Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!